POBYT U MOŘE SE SPORTOVNÍM PROGRAMEM PRO DĚTI A DOSPĚLÉ
Itálie - Veneto - kemp Mediterraneo
26.8.-2.9.2017

Cavallino - Treporti malé a klidné letovisko, vzdálené asi 4 km od přístaviště městských benátských trajektů v Punta Sabbioni. Od Lido di Jesolo,známého turistického centra s množstvím obchodů, restaurací, diskoték (a také největším italským zábavním vodním parkem - Aqualandia) je vzdáleno 10 km.Spojení Cavallina se všemi zajímavými turistickými cíli v oblasti je zajištěno pravidelnou autobusovou dopravou a trajekty.

CampingVillage MEDITERRANEO**** - exkluzivní středisko leží v Cavallino Treporti přímo u 15 km dlouhé písečné pláže. Disponuje vším, co k dovolené patří: jsou tu vyhřívané soustavy bazénů –některé s masážními proudy, jiné s plaveckými drahami (slunečníky a lehátka zdarma); sportovní areál s tenisovými kurty (cca 8 /hod.), basketbalové a mini-fotbalové hřiště, beach-volejbalové hřiště na pláži, dětská hřiště. Jsou zde moderní sociální zařízení, restaurace, pizzerie, bary a supermarket. Zábavu nabízí diskotéka přímo v areálu. Denně probíhají animační programy pro děti i dospělé (v italštině, angličtině nebo němčině). Všechny animační programy a bazény jsou zdarma. V celé oblasti je vybudována síť cyklostezek. Před areálem je zastávka autobusové linky Lido di Jesolo–Punta Sabbioni. Plážje prostorná, písečná, volně přístupná. Vstup do vody je pozvolný, slunečník a lehátka je třeba mít vlastní.

Popis ubytování - mobilhome Cool Lux 2/2+2 (WC/sprcha,klima), 24 m2 + venkovní posezení, pro 2–6 osob. 

Mobilhomy jsou umístěny v polostínu borového háje, asi 450 m od pláže. Jsou tvořeny 2 samostatnými ložnicemi (1 místnost s dvojlůžkem, 1 místnost se dvěma jednotlivými lůžky) vybavenými prošívanými přikrývkami a malými polštářky (ložní prádlo možné zapůjčit za příplatek) a úložnými prostory. Dále se zde nachází obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kompletně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem.Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem (teplá voda) a wc (mýdlo,ručníky a toaletní papír je nutné vzít vlastní).

Vybavení kuchyňského koutu: kuchyňský dřez, lednice 120 nebo 140 l s mrazákem, plynový vařič, základní potřeby pro vaření a stolování (hrnce, pánev, talíře, hrnky, skleničky, skleničky na víno, otvírák,příbory); základní pomůcky pro úklid (koš na odpadky, mop, hadr, smetáček s lopatkou). 

Sportovní program se Sportíkem – ranní běh, ranní a večerní cvičení u moře, tenisová škola pro děti i dospělé, hry a sportovní program pro děti během cvičení rodičů, v případě domluvy volejbalová utkání J, diplom a dárek


Termín: 26.8.-2.9.2017 
Účastníci zahajují pobyt po 16. hodině.Ukončí pobyt a vyklidí mobilhome do 9 hod.

 Ceny:

 

Cena za 1 osobu dle počtu platících osob

4 osoby

3 osoby

2 osoby

Přistýlka 5. a 6. osoba

Dospělí

4.820,-

5.540,-

6.440,-

3.200,-

1. dítě 0-11 let *

1.200,-

1.200,-

1.200,-

1.200,-

2. a každé další dítě **

Sleva 20 % z řádku „Dospělí“

* V mobilhomu musí být minimálně dvě platící osoby. Při stanovení ceny se 1. Dítě (0-11 let) nepočítá mezi platící osoby.Pro stanovení dětské ceny je rozhodující věk dítěte v den ukončení pobytu.
** Dětská sleva 20 % z ceny ubytování je určena pro děti ve věku 0-11 let včetně, které nevyužívají cenu „1. dítě“. Pro stanovení dětské ceny je rozhodující věk dítěte v den ukončení pobytu.

Cena zahrnuje:

·      ubytování v mobilhomu

·      sportovní program se Sportíkem

·      hlídání dětí během cvičení

·      poplatek za vodu, elektřinu a plyn

·      pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje:

 

·      dopravu autobusem

·      kauci 2000 Kč (80 €)/mobilhome (vratná po předání uklizeného a nepoškozeného mobilhomu)

·      parkovné v kempu (60 Kč/noc/auto )

·      ložní prádlo, ručníky a hygienické potřeby

·      závěrečný úklid (viz příplatky)

·      pobytovou taxu (její výše bude upřesněna v pokynech na cestu; v roce 2016 činila taxa 0,4 €/osoba/noc – taxa se platí v místě pobytu delegátovi CK (včetně dětí))

·      komplexní cestovní pojištění


Příplatky:


·      povinná úhrada za závěrečný úklid: 390 Kč/mobilhome

·      ložní prádlo (fakultativně): 250,-Kč/os.

Další informace:

Klienti jsou povinni před nástupem na ubytování složit kauci ve výši 2.000 Kč (80 €)/ubytovací jednotku. Kauci přebírá delegát CK a převzetí potvrdí svým podpisem na voucher klienta (do pokynů na cestu). Při odjezdu, po převzetí uklizené a nepoškozené ubytovací jednotky vrátí delegát odpovídající částku. Nepřevezme-li si klient při odjezdu tuto kauci, zaniká mu právo na pozdější vyrovnání!

Závěrečný úklid je povinným příplatkem. Jedná se o úklid základní, který nezahrnuje úklid kuchyně, vynesení odpadků, odmražení a vytření lednice. Tyto úkony klienti provádějí sami dle pokynů delegáta. V případě jejich neprovedení je delegát CK oprávněn doúčtovat částku 500 Kč na zajištění kompletního úklidu.Stejnou částku je oprávněn účtovat i při nadměrném znečištění ubytovací jednotky. K úhradě účtované částky může být použita kauce. Delegát, správce kempu resp. zástupce ubytovatele provádí inventární kontrolu.

Každý kemp má svůj řád, který jsou klienti povinni dodržovat.  Nerespektování a opakované hrubé porušování řádu kempu (rušení nočního klidu, nerespektování odpolední „siesty“apod.) může být důvodem k vyhoštění z ubytovacího zařízení bez náhrady.

Upozorňujeme, že bazény jsou během odpolední siesty uzavřeny.

Na zájezdech do přímořských zemí je třeba počítat s výskytem létajícího a lezoucího hmyzu. Doporučujeme mít s sebou přípravky proti nim.

Pokyny na cestu budou rozesílány pět pracovních dní před odjezdem elektronicky nebo poštou.